همکاری کشوری

بازرگانی الیزا نیز بر همین اساس، فعالیت خود را به صورت کشوری پیگیری کرده و در سراسر کشور مشتریانی دارد که به دنبال سهم بیشتری از بازار شهر و استان خود هستند. از این رو در هر شهری که هستید با ما در ارتباط باشید.

هر کسب و کاری که بخواهد سهم خود را از بازار افزایش دهد، طبیعتا نیازمند افزایش مشتری در آن بازار است. اما از آنجا که محدودیت در هر بازار وجود دارد، برای دستیابی و افزایش مشتری می بایست سهم کشوری از بازار را در اختیار بگیرد.

ما برای افزایش مشتریان خود، آماده همکاری با تمام مشتریانمان از سراسر کشور می باشیم.

بله. شما هر میزان از حبوبات مختلفی که مجموعه ما آن را پوشش می دهد را می توانید از طریق راه های ارتباطی مختلفی که معرفی شده است ثبت کنید تا هماهنگی های لازم برای آن انجام شود.

در بسیاری حالات این امکان مقدور می باشد و اگر امکان پذیر نباشد، تیم پشتیبانی ما اقدام به ارسال نمونه می کنند.

مشتریان راه دور

زمانی که فعالیت به صورت کشوری باشد، بسیاری از مشتریان نگران کیفیت محصولات ارسالی می باشند و این نگرانی بسیار طبیعی است. به همین منظور راهکارهای متفاوتی پیش بینی شده است و با تماس با کارشناسان ما از آن ها اطلاع پیدا کنید.

uum3fgcz13uovmfvnv4s

از دیگر نگرانی های مشتریان کشوری، حمل و نقل و هزینه های مرتبط با آن است. اما باید این نکته را اضافه کنیم که روش های متعددی برای این منظور پیش بینی کرده ایم و این اطمینان را به شما می دهیم که بر اساس نوع درخواست شما، روش مناسبی برای ارسال محصولات شما بر گزینیم.