فروش و توزیع نخود فلافلی

قیمت روز نخود فلافلی کرمانشاه سایز ۶ – ۵

قیمت روز نخود فلافلی در بازار کرمانشاه چند است؟ جدیدترین لیست قیمت نخود فلافلی سایز ۶ – ۵ را از کجا می توان تهیه کرد؟ نرخ خرید عمده نخود کرمانشاه در بازار مولوی تهران چند است؟ این محصول در بازار امروز و در بازار عمده فروشی با چه قیمتی به فروش می رسد؟

قیمت روز نخود فلافلی در بازار کرمانشاه

نخود سایز ۵-۶ که با نام نخود ریز کرمانشاه یا همان نخود فلافلی کرمانشاه در بازار عرضه می شود همانطور که از نامش پیداست مناسب ترین نخود برای فلافل است که خرید آن در بازار ایران تقاضای بالایی دارد.

غالباً از آنجایی که نخود کرمانشاه محبوب ترین و پرفروش ترین نخود در کشور و حتی بازارهای جهانی بشمار می رود از این رو خرید نخود فلافلی کرمانشاه نیز بیشترین تقاضا را در بازار دارد و اغلب خریداران به دنبال باکیفیت ترین نوع این محصول هستند.

بنابراین اگر شما نیز از جمله فعالان بازار حبوبات در ایران باشید حتماً می دانید اصلی ترین  شرط قیمت گذاری نخود کرمانشاه در بازار، سایز آن می باشد. به همین دلیل می توان گفت قیمت نخود فلافلی کرمانشاه نسبت به

 • قیمت نخود تک خان کرمانشاه
 • قیمت نخود دو خان کرمانشاه
 • قیمت نخود سه خان کرمانشاه

و همچنین دیگر سایزهای درشت تر این محصول بسیار ارزان تر و مناسب است. اما برخی از موارد دیگر وجود دارد که می تواند در قیمت روز نخود فلافلی در بازار کرمانشاه موثر باشد و نرخ فروش این محصول را با کاهش و یا افزایش روبرو کند. در این میان از جمله عوامل موثر بر قیمت نخود فلافلی را می توان

 • فصل خرید نخود فلافلی
 • کیفیت این محصول
 • امساله و یا پارساله بودن آن
 • حجم خرید عمده نخود فلافلی

و بسیاری موارد دیگر از جمله میزان تولید این محصول در سال، میزان عرضه و تقاضا در بازار، میزان واردات و صادرات نخود دانست که هر یک به نوبه خود می توانند تاثیر مستقیمی را در قیمت نخود فلافلی و نرخ فروش آن داشته باشند.

قیمت نخود فلافلی کرمانشاه

در صورتی که شما نیز به دنبال قیمت روز نخود فلافلی استان کرمانشاه هستید می توانید با کارشناسان فروش ما در حبوبات الیزا تماس بگیرید.

جدیدترین قیمت روز نخود فلافلی را در بازار کرمانشاه به صورت آنلاین و از کاشناسان ما بخواهید

قیمت عمده نخود فلافلی در سال 1401

قیمت نخود فلافلی در سال 1400و 1401 مانند دیگر انواع نخود کرمانشاه و یا حبوبات در کشور با نرخی دو برابری همراه شد. اما اگر شما نیز جزو خریداران نخود فلافلی در بازار هستید لازم است بدانید مسئله مهمی که در این میان وجود دارد پرداخت بهترین قیمت عمده نخود فلافلی متناسب با محصولی است که خریداری می کنید.

ضمن اینکه خرید بدون واسطه و مستقیم از تولیدکتنده نخود فلافلی کرمانشاه در پرداخت هزینه های کمتر و مقرون به صرفه برای تهیه این محصول بی تاثیر نخواهد بود.

قیمت عمده نخود فلافلی در سال 99

بنابراین به شما توصیه می کنیم اگر به دنبال ارزان ترین قیمت نخود فلافلی کرمانشاه هستید حتما مواردی را که می تواند بر قیمت عمده این محصول موثر باشد به خوبی مورد بررسی قرار بدهید. بنابراین سعی کنید

 • نخود فلافلی مورد نظر کیفیت مناسب را برای تهیه فلافل داشته باشد.
 • محصول تازه و امساله باشد.
 • درصد ضایعات آن تا حد ممکن کم باشد.
 • دانه ها ریز باشند اما سالم و کرم زده نباشد.
 • فروشنده عمده نخود فلافلی کرمانشاه، خود تولیدکننده یا عرضه کننده مستقیم باشد.

در این صورت شما می توانید باکیفیت ترین نخود کرمانشاه برای فلافل را به طور مستقیم و بدون واسطه با قیمتی ارزان و مناسب تهیه کنید.

اگر شما نیز به دنبال مناسب ترین قیمت نخود فلافلی کرمانشاه سایز ۵ – ۶ هستید می توانید جهت خرید عمده این محصول در کیفیت اعلاء با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره های رایگان، سفارش خود را ثبت کنید.

نخود فلافلی ایرانی بهتر است یا نخود فلافل خارجی؟

اگر چه نخود ریز فلافلی در ایران در استان های بسیاری تولید می شودو نخود فلافلی کرمانشاه به عنوان بهترین نخود ایرانی در بازار خرید و فروش می شود؛ اما در برخی موارد نیز شاهد واردات نخود فلافلی خارجی از جمله نخود فلافلی روسی نیز هستیم که امروزه حجم آن در بازار کشور بسیار کم شده است.

چرا که کیفیت نخود فلافلی کرمانشاه بسیار بالاتر است و در برابر کیفیت بالای این محصول، درصد ناخالصی آن بسیار کمتر و در عین حال قیمت بسیار مناسب تری نیز دارد.

فروش روز نخود فلافلی

این در حالی است که نوع فلافل خارجی کیفیت مطلوب را نداشته و گاهاً رگه تلخی دارد که این موضوع موجب شده تا مشتری نخود فلافلی ایرانی یا همان نخود فلافل کشت شده در استان کرمانشاه را به خرید نخود فلافلی خارجی ترجیح بدهد.

کیفیت نخود فلافلی ایرانی به گونه ای است که هر ساله حجم بالایی از صادرات نخود فلافلی ایرانی به عراق برای تهیه حمص در این کشور صوت می گیرد و علاوه بر مصرف کنندگان داخلی این محصول در بازار خارجی نیز مورد استقبال قرار گرفته است.

خرید عمده انواع نخود فلافلی

هر چند که امروزه انواع نخود فلافلی از جمله نخود فلافلی کرمانشاه و نخود فلافلی لرستان در بازار عمده و جهت مصارف گوناگون  در اختیار خریداران عمده این محصول از جمله

 • مراکز پخش و فروش عمده انواع نخود
 • فروشگاه ها و خرده فروشان حبوبات در سطح شهرها
 • رستوران و فست فودها
 • کارخانجات تولیدکننده ماده فلافل آماده
 • تاجران و صادرکنندگان نخود ریز کرمانشاه

و همچنین شرکت های بسته بندی حبوبات عرضه می شود. اما در صورتی که قیمت نخود فلافلی در خرید عمده و تناژ بالا اهمیت بسیاری دارد. به همین دلیل برای ارزان تر شدن قیمت نخود فلافلی سعی کنید محصول مورد نظر خود را در حجم بالاتر خریداری کنید و بهترین زمان برای خرید عمده نخود فلافلی انتخاب کنید.

خرید عمده نخود فلافلی

پس بهتر است این محصول را نیز از برداشت آن در اواخر تابستان یا اوایل پاییز می باشد.  این در حالی است که فروش نخود برای فلافل در زمستان بیشترین میزان خود را دارد و فروش این محصول معمولاً با افزایش نرخ همراه خواهد بود.

موضوع دیگری که در خرید عمده نخود ریز فلافلی باید مد نظر داشته باشید خرید این محصول از مراکز و افراد با اعتمادی که نخود درخواستی شما را در سایز مورد نظر و بدون ترکیب با سایزهای ریزتر یا نمونه های نامرغوب عرضه کند.

از طرف دیگر برای خرید این محصول بهتر است اطمینان حاصل کنید که نخود به صورت کاملا یکدست و امساله عرضه می شود و فرد یا مرکز فروشنده این محصول را به بهانه فروش با قیمت پایین تر با نخود فلافلی پارساله ترکیب نکرده باشد.

در صورتی که کیفیت برایتان مهم است بهتر است خرید عمده نخود ریز فلافلی را از افراد و مراکز معتبر انجام بدهید

بهترین نخود مخصوص فلافل در بازار عمده

به دلیل اینکه نخود فلافلی به صورت چرخ شده مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین خرید این محصول در سایز بزرگ تنها صرف هزینه های بالا و بیهوده است.

چرا که اغلب نخود فلافلی را از نخود پاییزه کرمانشاه یا نخود بوجاری سایز ۳ تا ۶ تهیه و خریداری می کنند و این محصول از نظر ارزش غذایی، طعم و کیفیت هیچ تفاوتی با نخودهای سایز درشت ندارد بلکه تنها تفاوت اصلی بر سر سایز و قیمت نخود فلافلی کرمانشاه می باشد. هر چند که نخود فلافلی سایز ۵-۶ جزو مرغوب ترین نوع نخود فلافل در بازار به شمار می رود.

فروش بهترین نخود فلافلی

از آنجایی که سایز نخود یکی از موثرترین پارامترها در تعیین قیمت نخود کرمانشاه می باشد بنابراین قیمت نخود فلافلی کرمانشاه پایین نرخ را در بازار عرضه و توزیع نخود به خود اختصاص داده است.

اما علاوه بر سایز این محصول، امروزه انواع نخود فلافلی با کیفیت های مختلفی عرضه می شود که لازم است در هنگام خرید عمده نخود فلافلی در بازار برای خرید بهترین نخود فلافل اقدام کنید. به همین دلیل می توان گفت بهترین تخود برای فلافل محصولی است که

 • در منطفه ای خوش آب و هوا تولید شده باشد.
 • قیمتش نسبت به کیفیتش مناسب باشد.
 • بهترین طعم و مزه را داشته باشد.
 • کمترین حجم ضایعات و نخاله را داشته باشد.
 • از درصد جذب آب بالایی برخوردار باشد.
 • ترد و خوش پخت باشد.
 • بدون رگه تلخ باشد.

و در آخر اینکه از نظر ظاهری کاملا سالم باشد و محصول خریداری شده فاقد دانه های شکسته، حشره خورده و کرم زده باشد. به همین دلیل می توان گفت نخود کرمانشاه بهترین نخود فلافل در بازار عمده است که تمامی ویژگی های یک محصول خوب و مناسب را برای خریداران عمده این محصول دارد.

معمولاً نخود فلافلی کرمانشاه که کشت دیم باشد از طعم و مزه بهتری برخوردار است

مرکز فروش نخود فلافلی با قیمت مناسب

مرکز فروش نخود فلافلی

همانطور که پیش تر به این موضوع اشاره شد خرید مستقیم و بدون واسطه نخود فلافلی از بازار کرمانشاه می تواند قیمت نخود فلافلی را تا حد قابل توجهی کاهش بدهید. بنابراین در صورتی که به دنبال بهترین مرکز فروش نخود فلافلی هستید تا بتوانید ضمن خرید این محصول با قیمت مناسب و ارزان، باکیفیت ترین نخود ریز فلافلی را تهیه کنید می توانید با ما در شرکت حبوبات داریا همراه شوید. چرا که ما در مجموعه حبوبات داریا

 • قبل از خرید به صورت کاملاً رایگان با شما مشاوره می کنیم.
 • بهترین نخود ریز فلافلی را به صورت تازه و امساله عرضه می کنیم.
 • قیمت روز نخود فلافلی کرمانشاه را با بالاترین حاشیه سود به شما ارائه می دهیم.
 • محصول مورد نظر شما را در هر زمانی از سال تامین می کنیم.
 • توان تامین این محصول را در هر تناژی داریم.

قیمت خرید نخود فلافلی

بعلاوه اینکه قیمت کیلویی نخود فلافلی کرمانشاه را بر اساس میزان خرید شما کاهش داده و شما را در رسیدن به محصولی با قیمت مناسب تر همراهی می کنیم. در این راستا لازم است بدانید خرید این محصول به صورت حضوری و غیر حضوری در تمامی شهرهای کشور صورت می گیرد و بارگیری به طور کاملا مستقیم از کرمانشاه انجام می شود. پس تنها کافیست با شماره های درج شده با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و خریدی شیرین را تجربه کنید. همچنین می توانید برای خرید انواع نخود کرمانشاه مقاله ای تحت عنوان قیمت نخود کرمانشاه را مطالعه کنید.

نتیجه گیری

نخود فلافلی کرمانشاه اولین محصولی است که در هنگام سورت کردن نخود کرمانشاه به دست می آید، این محصول معمولا با ۲ الی ۳ درصد ناخالصی و ضایعات در بازار عرضه می شود و به دلیل سایز ریزی که دارد از قیمت پایینی برخوردار است. اما باز هم انواع مختلفی از این محصول در بازار است که با نرخ های مختلف عرضه می شود و البته بنا به دلایل گوناگونی ممکن است قیمت نخود فلافلی با افزایش نرخ غیر واقعی همراه باشد. به همین دلیل بهتر است برای خرید این محصول با کیفیت بهتر و میزان ضایعات و بدون ترکیب محصول امساله و پارساله کمتر مراکز معتبر و فروشندگان مستقیم نخود فلافلی کرمانشاه را انتخاب کنید.

فروش انواع نخود خارجی و ایرانی

8 پاسخ
  • elizauser گفته:

   وقت بخیر
   بله در زمینه نخود صادرات رو انجام میدیم اما در زمینه لوبیا سفید تامین بار صادراتی رو انجام میدیم و امور صادراتی بر عهده مشتری هستش.

   پاسخ
  • f.heidari گفته:

   سلام و روز بخیر
   معمولا برای فلافل، نخود سایز ۵-۶ و یا نخود پاییزه استفاده می کنن. هر دو محصول رو ما موجود داریم.
   با مشاورین فروش شرکت صحبت کنید، شما رو راهنمایی می کنن.
   ۰۹۱۲۷۴۹۶۵۹۷
   ۰۹۱۲۸۷۹۹۲۹۰

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *