خرید عدس ایرانی بوجاری مغان اردبیل

خرید عدس ایرانی و خارجی با روش های مختلفی انجام می شود. در هر کدام از این روش ها انواع عدس ایرانی، کانادایی و روس با قیمت های مختلفی خرید و فروش می شوند. آیا انواع عدس موجود در بازار ایران را می شناسید؟ بهترین نمونه عدس در بازار کدام است؟ جهت تامین نیاز خود بایستی کدامین نوع را خریداری نمود؟

قبل از پرداختن به عدس های ایرانی و خارجی موجود در بازار این را بگوییم که پیش تر در مطلبی جداگانه پیرامون انواع عدس موجود در ایران صحبت کرده ایم. می توانید برای شناخت بیشتر انواع عدس آن را مطالعه فرمایید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

خرید عدس ایرانی

در ایران استان های غربی همانند لرستان، ایلام و کرمانشاه اصلی ترین تولیدکنندگان عدس دیم در کشور هستند. البته عدس به دو روش دیم و آبی تولید می گردد. قیمت عدس دیم به نسبت عدس آبی کمتر بوده و به همین دلیل خرید و فروش مناسبی در بازار دارد. قابل ذکر است که کیفیت عدس آبی و دانه درشت، دشت مغان اردبیل جایگاه خاصی در بازار عدس ایران دارد. عدس بوجاری اردبیل در اولویت خریداران عدس ایرانی است.

تولیدات عدس ایران به گونه ای است که درصد کمی از نیاز بازار را پوشش می دهد. این موضوع و همچنین یکدست نبودن ظاهر عدس ایرانی، از دلایل واردات بیش از حد انواع عدس است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

انواع عدس ایرانی

• عدس لرستان
• عدس ایلام
• عدس کرمانشاه
• عدس اردبیل

خرید عدس خارجی

پیشتر علت واردات انواع عدس به ایران را بیان کردیم. در بین عدس های وارداتی که شامل عدس کانادایی و عدس روسی می شوند، این عدس کانادایی است که سهم بیشتری از بازار ایران را به خود اختصاص داده است. عدس روسی که از کیفیت پایین تری نسبت به عدس کانادایی برخوردار است در بازار قیمت کمتری دارد. در عوض عدس خارجی کانادایی با نام ها و برندهای مختلفی در بازار عرضه می شود. به راحتی می توان از برندهای ساسکن، ایلتا، اسکولار، ویکتوریا، پکت، اخضر، سیمپسون و مواردی دیگر نام برد.

انواع عدس کانادایی

• عدس ساسکن
• عدس ایلتا
• عدس سیمپسون
• عدس اسکولار
• عدس پکت
• عدس ویکتوریا
• عدس اخضر

خرید عدس ایرانی

خرید و فروش عدس

از نظر ما بهترین عدس برای شما و مناسب ترین از نظر قیمت، همه و همه به نوع مصرف شما از عدس بر می گردد. به فرض عمده فروشان لوکس فروش و یا کارخانه های بسته بندی حبوبات، بهتر است عدس درجه یک کانادایی مانند ساسکن را خریداری کنند. اما شهرهایی که استقبال از حبوبات ارزان بیشتر است، از عدس ایرانی و یا عدس های خارجی ارزان قیمت تر می توان استفاده نمود.

اگر شناخت کاملی نسبت به انواع عدس دارید و یا برند خاصی مدنظرتان است برای اطلاع از قیمت آن با کارشناسان فروش ما صحبت کنید. اما اگر نمی دانید چه نوع عدسی به کارتان می آید، می توانید این موضوع را با مشاوران ما در میان گذاشته تا بنا به نوع مصرف شما، گزینه مناسبی برای خرید و فروش عدس انتخاب کنید. مشاورین و مسئولین فروش ما در تمام طول روز به صورت حضوری، تلفنی و تلگرامی در دسترس هستند تا پاسخگوی سوالات و خرید شما باشند.

نرخ عدس

بازار عدس

فروش عدس ایرانی و انواع عدس خارجی کانادایی، روسیه و قزاقستان در بازار عدس ایران.

منبع: حبوبات ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *