,

قیمت پخش لوبیا چیتی وارداتی

لوبیا چیتی وارداتی از جمله حبوبات خارجی پرمصرف در داخل ایران است که به دلیل کیفیت و قیمت پخش مناسب مورد توجه بازار داخلی کشور است.

در مناطق مزروعی زیادی در ایران کشت و برداشت انواع لوبیا چیتی، قرمز و سفید انجام می گردد. ولی در کنار تولید انواع لوبیا در ایران، لوبیا وارداتی نیز در بازار داخلی پخش و توزیع می گردد. لوبیا چیتی خارجی استفاده شده  در بازار ایران به طور عمده از کشورهای چین، ازبک و آفریقا وارد شده و از استقبال خوبی نیز برخوردار است.

قیمت پخش چیتی خارجی در ایران به کیفیت بار توزیع شده و کهنه و نو بودن بار بستگی دارد. کنار تنوع کیفیت بار چیتی وارداتی، قیمت مناسب بودن این محصول نیز مزید بر علت شده تا توجه تجار به این محصول جلب گردد. علاوه بر اینکه لوبیا چیتی چین، لوبیا چیتی ازبک و لوبیا چیتی آفریقا با دارا بودن مصرف خوراکی و کنسروی خریداران زیادی در داخل ایران داراست.

قابل ذکر است که علاوه بر کیفیت بار، قیمت بار به حجم خرید و فروشنده بار نیز بستگی دارد. قاعدتا خرید از واسطه ها و یا حتی عمده فروشان حبوبات به اندازه خرید از شرکت های وارد کننده به صرفه نخواهد بود. در سال های اخیر با زیاد شدن وارد کننده حبوبات در داخل ایران این نوع خریداری کار سختی نبوده، بطوریکه فعالان حوزه حبوبات به راحتی می توانند خرید آسان تر و ارزان تری خواهند داشت.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فاطمه کریمی
شماره موبایل: 09128799290
شماره ثابت: 25917680-021
فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: elizacompany11@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید