قیمت روز نخود سفید در بازار عمده فروشی

قیمت روز نخود سفید در بازار عمده فروشی بستگی به کیفیت و سایز این محصول دارد. در بازار امروز نخود کرمانشاه چه برای فروش فله در بازار داخلی و چه برای صادرات در مراکز معتبر با نرخ مناسب عرضه می شود.

قیمت روز نخود سفید در بازار امروز

نخود سفید یکی از حبوبات محبوب و در عین حال پرمصرف در کشور است که برای کاربردهای مختلفی از قبیل پخت انواع آش، آبگوشت و همچنین فلافل مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از مهم ترین پارامترهایی که در قیمت روز نخود تاثیر مستقیم دارد، سایز این محصول است. در واقع هر چه سایز نخود سفید درشت تر باشد قیمت آن نیز افزایش می یابد.

این در حالی است که قیمت نخود ریز یا همان نخود فلافلی بسیار مناسب تر از قیمت نخود درشت یا همان آبگوشتی است. هر چند که تنوع سایز در این محصول بسیار بالا بوده و با توجه به سایز محصول قیمت روز نخود نیز دستخوش تغییر می شود.

ضمن اینکه در این میان میزان کشت نخود و عرضه آن در بازار در کنار میزان صادرات و واردات نخود نیز می تواند قیمت روز نخود سفید را تحت تاثیر قرار بدهد.

در این میان باید گفت انتخاب مرکز فروش معتبر نیز امر مهمی در تعیین قیمت روز نخود خواهد بود. ضمن اینکه مراجعه به عمده فروشان و تامین کنندگان دست اول در بازارهای بزرگ کشور می توانید عامل خوبی برای حذف واسطه و کاهش قیمت ها باشد.

بنابراین شما می توانید مناسب ترین قیمت نخود سفید در بازار تهران، مشهد، کرمانشاه، اصفهان و دیگر مراکز اصلی عرضه و فروش حبوبات تهیه نمایید.

برای دریافت مناسب ترین قیمت نخود فله در بازار، مراجعه به مراکز معتبر و بدون واسطه امر مهمی است

قیمت خرید عمده نخود

قیمت روز نخود در بازار کرمانشاه

به طور حتم می دانید که کرمانشاه یکی از قطب های بزرگ تولید نخود در کشور است که علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی، بخش عظیمی از بازار صادرات نخود سفید را نیز به خود اختصاص داده است.

از این رو امروزه افراد بسیاری که در حوزه خرید و فروش عمده حبوبات فعالیت دارند، مرغوب ترین نوع نخود سفید را به عنوان نخود کرمانشاه می شناسند و به همین دلیل به دنبال قیمت روز نخود کرمانشاه هستند تا بتونید با خرید این محصول و فروش آن در بازارهای هدف خود فعالیت خوب و سودمندی داشته باشند.

در این میان لازم است بدانید نخود کرمانشاه در سایز های مختلفی وجود دارد و بر اساس همین سورت بندی قیمت گذاری می شود که در این میان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • سایز 5-6 یا همان نخود فلافلی
 • سایز 7-8 که از فلافلی درشت تر بوده و به عنوان نخود ارزان قیمت برای فروش فله کاربرد دارد.
 • سایز 7-8-9 که به نخود 3 خان معروف است و 50 درصد آن را نخود سایز 8 تشکیل می دهد.
 • سایز 8-9 یا همان نخود دو خان
 • سایز 9-10 که کیفیت مطلوب تر و البته قیمت بالاتری نیز دارد.

ضمن اینکه در میان انوع نخود کرمانشاه سایز 10 یا همان تک خان نیز وجود دارد و این نوع نخود علاوه بر سایز درشت از قیمت بالاتری نیز برخوردارد است.

نرخ خرید عمده نخود سفید صادراتی

هر چند که در استان های دیگر کشور از جمله استان لرستان نیز نخود کشت و برداشت می شود اما لازم است بدانید کیفیت این محصولات در مقایسه با نخود کرمانشاه در سطح پایین تری قرار دارد.

به همین دلیل افراد بسیاری نخود کرمانشاه را برای خرید عمده و صادرات در بازارهای خارجی انتخاب می کنند. اما لازم است بدانید در کنار سایز، کیفیت این محصول نیز عامل مهمی بر قیمت روز نخود سفید کرمانشاه خواهد بود.

پس با این وجود می توان گفت نخودی که

 • زمان پخت آن دیر یا زود نباشد.
 • طعم مطلوبی داشته باشد.
 • رنگ آن روشن و طبیعی باشد.
 • کرم زده و شته زده نباشد.
 • میزان ضایعات و ناخالصی آن کم باشد.
 • حجم دانه های شکسته و لپه شده در آن کم باشد.

بهترین نخود صادراتی به شمار می رود و طبیعتاً قیمت آن در بازار بیشتر است. ضمن اینکه قیمت روز نخود بهاره و قیمت روز نخود پاییزه نیز با توجه به همین سطح کیفی و سایز محصول متنفاوت است.

قیمت روز نخود

صادرات نخود سفید کرمانشاه به عراق افغانستان و پاکستان

لازم است بدانید 3 بازار مهم خارجی برای صادرات نخود کرمانشاه وجود دارد و تاجران هر ساله حجم بالایی از این محصول را روانه این بازارها می کنند.

این محصول که با کیسه های 30 کیلویی در بازار عرضه می شود در سایزهای مختلف و متناسب با نیاز هر بازار به فروش می رسند. به طور مثال نخود سایز ریز کرمانشاه، نخود سایز 7 -8 و در برخی موارد نیز نخود سه خان به کشور عراق صادر می شود.

ضن اینکه خریداران بازار افغانستان و پاکستان بیشتر به دنبال نخود 2 خان و سایزهای درشت تر هستند.

با این حال اگر شما هم قصد صادرات نخود به کشورهای مختلف را دارید می توانید با کارشناسان فروش ما در شرکت بازرگانی الیزا تماس بگیرید تا ضمن دریافت جدید ترین قیمت روز نخود سفید صادراتی از مشاوره های رایگان ما نیز بهره مند شوید.

همچنین خوب است بدانید ما در مجموعه الیزا تمامی امور گمرکی را برای صادرات محصولات شما انجام می دهیم.

الیزا این امکان را برایتان فراهم نموده که انواع نخود صادراتی را با برند و کیسه دلخواه خود از درب کارخانه تحویل بگیرید

قیمت روز نخود در بازار تهران

همان طور که قبلا به این موضوع اشاره شد، در صورتی که قصد دارید مناسب ترین و ارزان ترین قیمت نخود سفید امروز را تهیه کنید لازم است به بازارهای عمده و اصلی این محصول مراجعه نمایید.

در این صورت با خرید مستقیم و حذف واسطه ها شما این امکان را دارید تا محصولی باکیفیت را با قیمت کف بازار تهیه نموده و از حاشیه سود بیشتری بهره مند شوید.

اما قبل از استعلام قیمت روز نخود فلافلی، قیمت نخود آبگوشتی و… حتماً به تازه بودن این محصول نیز توجه کنید. این نکته را فراموش نکنید که قیمت نخود تازه و امساله بالاتر از نرخ فروش عمده نخود کهنه و پارساله است.

همچنین سعی کنید محصول مورد نظر خود را از مراکز معتبر بخرید چرا که هستند افراد سودجویی که محصول تازه و پارساله را با هم ترکیب نموده و به شما عرضه کنند.

در برخی موارد نیز شاید با نرخ های تعجب آوری به عنوان قیمت روز نخود ریز و درشت برخورد کنید که گمان کنید بهترین قیمت و محصول را به دست آورده اید اما لازم است این موضوع را نیز بدانید که امروزه افراد سودجوی بسیاری در بازار درصد کمی نخود بی کیفیت یا سایز ریز را با سایز درشت ترکیب نموده و این محصول را به عنوان نخود سایز درشت و مرغوب با قیمت کمتر به شما می فروشند.

این در حالی است که قیمت روز نخود عمده باید متناسب با سایز و کیفیت محصول تعیین شود و فروشنده نباید به ترکیب اصلی محصول دست برده و آن را با نمونه های نامرغوب مخلوط  کند.

فروش اینترنتی نخود

قیمت نخود بسته بندی

امروزه علاوه بر نخود فله، خرید عمده نخود بسته بندی نیز چه در بازارهای داخلی و چه در حوزه صادرات با استقبال خوبی روبرو شده است. از این رو اگر به دنبال ارزان ترین قیمت نخود بسته ای هستید می تاونید این محصول را از ما و به صورت مستقیم خریداری کنید.

در واقع ما در کارخانه بسته بندی خود بهترین دانه ها را با برند تجاری هومسا تولید و بسته بندی می کنیم و شما می توانید مناسب ترین قیمت نخود به صورت عمده و بسته بندی را به شما ارائه می دهیم چرا که این محصول را بدون واسطه تامین می کنیم و آن را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می دهیم.

ضمن اینکه ادعا داریم قیمت تضمینی نخود بسته بندی را به شما ارائه می دهیم، کیفیت درجه 1 را عرضه می کنیم و این محصول را به صورت کاملاً بوجاری و دستچین، بدون ضایعات و نخاله ارائه می دهیم.

ضمن اینکه نخود بسته بندی هومسا با کمک به روزترین ماشین آلات بسته بندی می شوند و در فضایی کاملاً بهداشتی تولید و روانه بازار خواهند شد. از این رو با خیال آسوده می توانید آن را به دست مشتریان خود بدهید.

با این حال اگر به دنبال قیمت جدید نخود بسته بندی هومسا هستید می توانید با مراجعه به وبسایت حبوبات بسته بندی هومسا می توانید با کارشناسان فروش این محصول ارتباط گرفته و ضمن دریافت قیمت ثبت سفارش نیز داشته باشید.

هومسا قیمت نخود اعلا و ارگانیک خود را با توجه به حجم خرید شما کاهش می دهد

استعلام جدیدترین قیمت نخود به صورت آنلاین

امروزه استعلام قیمت نخود خوب در بازار امری وقت گیر و خسته کننده خواهد بود به همین دلیل می توانید با روش های جدید و آسان قیمت خرید نخود در بازارهای مختلف از جمله قیمت نخود در کرمانشاه را به دست آورید.

در حقیقت ما این امکان را برایتان مهیا کرده ایم تا بدون اتلاف وقت و انرژی در بازارهای سنتی به راحتی و تنها با چند کلیک ساده بتوانید

 • قیمت نخود درشت و ریز
 • قیمت نخود دیمی
 • قیمت عمده نخود فلافلی
 • قیمت عمده نخود در تهران
 • قیمت نخود فله کرمانشاه
 • قیمت نخود کیلویی و…

را به دست آورید. برای این کار تنها کافیست با شماره های درج شده در وبسایت الیزا تماس گرفته و یا از طریق شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید تا علاوه بر مطلع شدن از انواع محصولات ما در جریان به روزترین قیمت هر کیلو نخود عمده در بازارهای کشور و صادراتی قرار بگیرید.

فروش بهترین نخود درشت
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *