قیمت خرید لوبیا قرمز فله و بسته بندی به صورت عمده

برای خرید لوبیا قرمز فله و بسته بندی به صورت عمده، بازار مولوی تهران یکی از بهترین گزینه هاست. اما در بازار امروز قیمت فروش انواع لوبیا ایرانی و خارجی در عمده فروشی های این مرکز چند است؟ از کجا می توان مناسب ترین نرخ فروش عمده را به دست آورد؟

آنچه در این مقاله می خوانید:

خرید لوبیا قرمز عمده

امروزه در بازار حبوبات، خرید لوبیا قرمز به دو شکل انجام می شود:

 • خرید لوبیا قرمز عمده
 • خرید لوبیا قرمز خرد و جزئی

در واقع باید گفت خرید و فروش لوبیا قرمز در حجم های متفاوتی انجام می شود. با این حال اگر خرید لوبیا قرمز در حجم های بالا انجام شود اصطلاح عمده به آن اطلاق می شود. ضمن اینکه در بازار عمده فروشان، ثیمت خرید و فروش عمده لوبیا قرمز گوناگون است. در حقیقت خریداران لوبیا قرمز بر حسب میزان خرید با قیمت متفاوتی لوبیا را دریافت می کنند.

بنابراین خرید لوبیا قرمز در حجم بالا، یکی از راهکارهای خرید با قیمت پایین محسوب می شود. اگر خریداری قصد دارد حاشیه سود بیشتری را با خرید لوبیا قرمز دریافت کند بایستی خرید عمده در تناژ بالا و قابل توجه را در خرید خود در نظر بگیرد. زیرا قیمت خرید لوبیا قرمز عمده به طور قابل توجهی پایین تر است.

ضمن اینکه با توجه به نوسانات بازار و افزایش روزانه قیمت حبوبات، خرید لوبیا قرمز به صورت عمده و در تناژ بالا می تواند برای شما گزینه مناسب تری باشد که بتوانید این محصول را با نرخ مناسب تر و حاشیه سود بالاتر در انبار نگهداری کرده و در بازار خرده فروشی به فروش برسانید.

ضمن اینکه با خرید لوبیا قرمز ارزان به صورت عمده،امکانعرضه قیمت رقابتی در بازارهای هدفتان را دارید که این امر می تواند فروش شما را در میان رقبایتان تا حد چشمگیری افزایش دهد و از این بابت رضایت حداکثری مشتریان خود را نیز جلب نمایید.

با خرید فله ای لوبیا قرمز به صورت عمده و در تناژ بالا، می توانید ارزان ترین نرخ  بازار را برای خود رقم بزنید و به سود بیشتری دست یابید

قیمت لوبیا قرمز

قیمت لوبیا قرمز در بازار امروز

امروزه خرید و فروش لوبیا قرمز در بازار حبوبات ایران به دلیل استفاده بالای این محصول در خورشت ها و آش های ایرانی همواره مورد توجه است.

از این رو قیمت روز لوبیا قرمز در بازار برای خریداران عمده و مشتریان جزئی این محصول اهمیت بسیاری دارد. با این حال اگر شما هم می خواهید بدانید قیمت لوبیا قرمز امروز چند است، لازم است به موارد بسیاری در این زمینه توجه کنید.

قیمت لوبیا قرمز امسال نیز همچون سال های گذشته یک عدد ثابت نیست. ضمن اینکه فصل خرید نیز عامل مهمی برای تییر در قیمت خرید لوبیا قرمز خواهد بود.

به طوری که در ابتدای سال نرخ لوبیا قرمز بالا بوده و در انتهای تابستان با برداشت لوبیا قرمز قیمت آن کاهش می یابد. در ادامه سال نیز ممکن است بسته به عوامل گوناگونی قیمت لوبیا قرمز بالا و پایین شود.

چیزی که مهم است دریافت قیمت روز لوبیا قرمز عمده در طول سال است که خوشبختانه امروزه در مراکز معتبر می توانید به صورت آنلاین و در کمترین زمان، لیست قیمت قیمت امروز لوبیا قرمز را در انواع مختلف تهیه نمایید.

در این میان ما در بازرگانی حبوبات الیزا نیز این امر را برای شما ممکن کرده ایم. به این صورت که از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیام در شبکه های اجتماعی با مشاوران فروش ما می توانید قیمت همین لحظه بازار لوبیا قرمز را دریافت کنید.

بازرگانی الیزا قیمت جدید لوبیا قرمز را در بازار روز به صورت آنلاین و به راحتی در اختیار شما قرار می دهد

قیمت فروش عمده لوبیا قرمز

3 red beans

در بازار فروش عمده لوبیا قرمز، این محصول به 2 صورت عرضه می شود

 • فروش لوبیا قرمز کیلویی یا همان فله
 • فروش لوبیا قرمز بسته بندی

با این حال در اغلب موارد، خریدارانی که قصد پخش و عرضه این محصول را در بازارهای منطقه ای دارند این محصول را به صورت عمده خریداری می کنند چرا که در این صورت قیمت بسیار مناسب تری دارد.

ضمن اینکه کارخانجات تولید مواد غذایی، شرکت های بسته بندی حبوبات و یا ارگان و سازمان های دولتی و خصوصی برای تهیه غذای کارکنان خود خرید این محصول را به صورت فله انجام می دهند.

در این صورتقیمت لوبیا قرمز کیلویی (قیمت لوبیا قرمز فله) قیمت مناسب تری برای این دسته از خریداران دارد. اما در این میان خوب است بدانید قیمت خرید لوبیا قرمز فله بسته به اینکه این محصول چه مقدار تمیز است، متفاوت خواهد بود.

 مثلا هر چه قدر لوبیا قرمز دانه های شکسته و کرم خورده و آشغال کم تری داشته باشد گران تر است. بنابراین قیمت عمده لوبیا قرمز در بازار امروز به شدت به کیفیت و میزان تمیزی لوبیا بستگی دارد.

خرید عمده لوبیا قرمز

قیمت لوبیا قرمز عمده فروش

با توجه به مواردی که پیش تر گفته شد قیمت خرید و فروش لوبیا قرمز بنابر دلایل مختلف از جمله

 • فصل خرید
 • حجم خرید
 • میزان تمیزی بار

و کیفیت محصول متفاوت است. اما باز هم عوامل موثر دیگری می تواند در قیمت عمده فروشی لوبیا قرمز نیز نقش اساسی داشته باشد و نرخ خرید و فروش این محصول را تحت تاثیر خود قرار بدهد. بنابراین اگر

 • لوبیا قرمز ایرانی یا خارجی باشد.
 • سایز آن ریز یا درشت باشد.
 • امساله یا پارساله باشد.
 • یکدست یا ترکیبی باشد.

و یا کیفیت پخت آن بالا، متوسط و بد باشد می تواند قیمت های مختلفی را به خود اختصاص بدهد. به طوری که لوبیا باکیفیت، یکدست، تمیز، تازه و خوش پخت نرخ فروش بالاتری نسبت به نمونه های معمولی تر یا سطح پایین تر دارد.

بعلاوه اینکه قیمت لوبیا در بازار امروز، بر اساس میزان تولید و واردات لوبیا قرمز یا همان میزان عرضه لوبیا قرمز در بازار نیز تغییر می کند.

همچنین می توان گفت میزان خرید لوبیا قرمز یا همان میزان تقاضای لوبیا قرمز در بازار نیز قیمت لوبیا قرمز فله را دستخوش تغییر می کند.

ضمن اینکه حجم صادرات این محصول در کنار تغییر وضعیت اقتصادی جامعه یا به عبارتی میزان رفاه مردم نیز می تواند نقش مهمی در تغییر قیمت لوبیا قرمز کیلویی در ایران داشته باشد.

قیمت لوبیا قرمز ایرانی

4 red

همان طور که پیش تر به این موضوع اشاره شد، نوع ایرانی یا خارجی بودن لوبیا قرمز نیز می تواند قیمت خرید لوبیا قرمز را تحت تاثیر خود قرار بدهد.

پس باید گفت قیمت لوبیا قرمز ایرانی برای خریداران عمده این محصول بسیار مهم است. بنابراین در این بخش به انواع لوبیا قرمز پرطرفدار در بازار ایران اشاره می کنیم.

لوبیا قرمز خمین و لوبیا قرمز زنجان از جمله لوبیا قرمز برداشتی در ایران به شمار می روند که تولید و فروش بالایی در بازار دارند و البته از محبوبیت بسیاری نیز برخوردار هستند. البته لوبیا قرمز در شهرهای مختلفی از ایران برداشت می شود که در این میان می توان به

 • لوبیا قرمز ازنا
 • لوبیا قرمز الیگودرز
 • لوبیا قرمز شازند
 • لوبیا قرمز خنداب
 • لوبیا قرمز خرم آباد
 • لوبیا قرمز اقلید

و گلپایگان اشاره نمود که البته با نام لوبیا قرمز اراک یا همان لوبیا قرمز خمین شناخته و روانه بازار می شوند.با این حال با توجه به انواعی که این نوع لوبیا در بازار داخلی دارد قیمت فروش این محصول نیز در انواع مختلف متفاوت خواهد بود که در ادامه بیشتر به این مسئله می پردازیم.

قیمت فروش عمده لوبیا قرمز خمین

امروزه کاشت لوبیا قرمز ارگانیک در استان مرکزی به ویژه خمین در مقادیر قابل توجهی انجام می شود. به طوری که بخش عظیمی از نیاز بازار داخلی را تامین می کند. لوبیا قرمز خمین که معروف ترین لوبیای قرمز ایرانی است دارای دانه های خوش پخت و باکیفیت است.

بنابراین لوبیا قرمز خمین جزو پرمصرف ترین، باکیفیت ترین و خوش مزه ترین لوبیا قرمز به شمار می رود که نرخ فروش آن برای خریداران عمده ای که می خواهند بدانند لوبیا قرمز کیلویی چند است اهمیت بسیاری دارد. در این رابطه باید گفت با توجه به سایز مناسب و کیفیت بالای این محصول، قیمت لوبیا قرمز خمین به مراتب از دیگر نمونه های معمولی تر بالاتر است و این محصول جزو لوبیاهای گران به شمار می رود.

پس باید گفت قیمت لوبیا قرمز خمین برای خریداران لوبیا قرمز بسیار مهم است. زیرا این محصول در حد بالایی در بازار حبوبات کشور خرید و فروش می شود.

برای اطلاع از قیمت فروش عمده لوبیا قرمز خمین در بازار روز تنها کافیست با شماره های درج شده در وبسایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما علاوه بر ارائه قیمت روز این محصول شما را در زمینه تامین بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت این محصول راهنمایی کنند.

لوبیا قرمز خمین جزو مرغوب ترین لوبیاهای ایرانی است که علاوه بر فروش فله برای بسته بندی نیز استفاده می شود

قیمت روز انواع حبوبات

قیمت لوبیا قرمز زنجان به صورت عمده

فروش لوبیا قرمز زنجان در بازار لوبیای ایران نیز بسیار چشمگیر است. چرا که اقلید واقع در زنجان تولید کننده لوبیای قرمز مرغوبی است. خرید و فروش لوبیا قرمز زنجان در تمام طول سال به دلیل کیفیت بالای آن انجام می شود. در این میان لازم است بدانید کیفیت لوبیا قرمز زنجان نسبت به لوبیای خمین بالاتر است و از نظ سایز نیز سایز درشت تری دارد. به همین دلیل باید گفت قیمت خرید لوبیا قرمز زنجان نسبت به لوبیا خمین بیشتر است.

قیمت لوبیا قرمز در بازار تهران

 آیا برای شما هم قیمت امروز لوبیا قرمز در بازار تهران مهم است؟ اگر می خواهید بدایند نرخ خرید لوبیا قرمز فله یا بسته بندی در این بازار چند است می توانید با ما در حبوبات الیزا تماس بگیرید.

در واقع ما در این مجموعه ضمن اعلام قیمت روز لوبیا قرمز و انواع حبوبات، شما را از نرخ فروش این محصولات در بازارهای مختلف از جمله بازار مولوی تهران، بازار مشهد، بازار اصفهان و همچنین خمین و زنجان مطلع می کنیم.

بنابراین جهت دریافت لیست قیمت لوبیا قرمز در بازار تهران و همچنین انواع مختلف دیگر حبوبات شما عزیزان می توانید هم لیست قیمت را به صورت تلفنی دریافت کنید و هم از طریق شبکه های اجتماعی با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید.

واردات لوبیا قرمز از چه کشورهایی انجام می شود؟

9 Red Beans Eliza company CHARTS min

لوبیا قرمز موجود در بازار ایران هم از نوع ایرانی است و هم از نوع خارجی است. در واقع واردات لوبیا قرمز از جمله نیاز بازار حبوبات ایران برای پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان است. با این حال خوب است بدانید  واردات لوبیا قرمز از کشورهای خارجی همچون قرقیزستان و اتیوپی به ایران انجام می شود. دلیل واردات لوبیا قرمز به ایران می تواند قیمت پایین تر لوبیای خارجی و یا نبود لوبیای قرمز کافی در داخل ایران باشد. با این حال امروزه واردکنندگان انواع حبوبات باا

 • واردات لوبیا قرمز قرقیزستان
 • واردات لوبیا قرمز اتیوپی

علاوه بر تامین نیاز داخلی، محصولات متنوعی را برای سلایق متنوع، اهداف گوناگون و بودجه های مختلف تامین می کنند. اما از آنجایی که کیفیت و نوع مصرف این سه نوع لوبیا با یکدیگر متفاوت است به اختصار در مورد هر یک از این محصولات شرح خواهیم داد.

نرخ فروش لوبیا قرمز اتیوپی در بازار ایران

لوبیا قرمز اتیوپی یکی از انواع لوبیا قرمز خارجی موجود در بازار است که دارای کیفیت پایینی است و به صورت لوبیا قرمز ریزدر بازار عرضه می شود. این لوبیا دارای دانه های به نسبت کوچک است و رنگ آن نیز قرمز تیره می باشد. اگر شما به دنبال خرید لوبیا قرمز ارزان قیمت هستید، پیشنهاد ما به شما خرید لوبیا قرمز اتیوپی می باشد. این محصول در اغلب موارد برای فروش فله یا کارخانه های مواد غذایی مناسب است.

قیمت خرید عمده لوبیا قرمز قرقیزستان

لوبیا قرمز قرقیزستان که به آن لوبیا قرمز قرقیز می گویند دارای کیفیت به نسبت بالایی است. لوبیا قرمز قرقیزستان طرفداران بالایی در ایران دارد. زیرا خرید لوبیا قرمز قرقیزستان دارای این مزیت است که خریدار اطمینان دارد یک لوبیای یک دست و کاملا سورت شده را خریداری می کند. به همین دلیل این لوبیا جهت فروش فله و بسته بندی مناسب می باشد. البته باید گفت با توجه به وارداتی بودن این محصول و همچنین کیفیت بالایش، قیمت خرید آن به نسبت بالاتر از دیگر نمونه های موجود در بازار است.

7 loobiaghermez baste bandi min

قیمت لوبیا قرمز 900 گرمی بسته بندی

امروزه در کنار انواع لوبیای فله، خرید لوبیا قرمز بسته بندی نیز با استقبال خوبی روبرو شده است. بنابراین بسیاری از خریداران عمده این محصول به دنبال لوبیا قرمز تازه و همچنین لوبیا قرمز درشت بسته بندی برای عرضه فروشگاهی و یا مصارف دیگر هستند.

در این میان اگر به دنبال مناسب ترین قیمت لوبیا قرمز جگری بسته بندی هستید و یا خریدار لوبیا قرمز باکیفیت هستید خوب است بدانید ما در شرکت بازرگانی الیزا، علاوه بر فراهم نمودن امکان خرید لوبیا قرمز خارجی و ایرانی، فروش عمده لوبیا قرمز بسته بندی را نیز بدون واسطه و به طور مستقیم برایتان فراهم کرده ایم.

در واقع باید گفت ما در کارخانه اختصاصی خود بهترین دانه های حبوبات را در نهایت کیفیت و مناسب ترین قیمت بسته بندی نموده و با برند هومسا روانه بازار کرده ایم. با این حال شما می توانید برای

 • خرید عمده لوبیا قرمز 900 گرمی
 • خرید عمده لپه 900 گرمی
 • خرید عمده نخود 900 گرمی
 • خرید عمده عدس 900 گرمی
 • خرید عمده لوبیا چیتی 900 گرمی

و دیگر انواع حبوبات محصولات مورد نظر خود را از ما با قیمت کف بازار بخواهید. بنابراین برای دریافت قیمت و سفارش خرید می توانید به وبسایت حبوبات بسته بندی هومسا مراجعه نموده و کارشناسان فروش این محصولات در تماس باشید.

ما در شرکت بازرگانی الیزا، حبوبات هومسا را در کارخانه اختصاصی خود تولید و بدون واسطه به سراسر کشور عرضه می کنیم.

فروش عمده لوبیا قرمز

بهترین عمده فروشی انواع لوبیا قرمز در بازار تهران

همان طور که پیش تر گفته شد خریداران بسیاری برای اینکه بدانند قیمت لوبیا قرمز کیلو چنده به بازارهای معتبر از جمله بازار تهران مراجعه می کنند.

اما علاوه بر تضمین کیفیت، لازم است به دنبال مراکز فروش عمده ای باشید که محصولات خود را بدون واسطه و به طور مستقیم عرضه می کند و محصولات خود را با قیمت واقعی و منصفانه ارائه می دهد.

در واقع برای خرید لوبیا قرمز و انواع حبوبات دیگر لازم است باید به عمده فروشی مراجعه کنید که بایستی تمامی انواع لوبیا قرمز ایرانی و لوبیا قرمز خارجی را داشته باشد. ضمن اینکه این  بنابراین مرکز فروش عمده لوبیا قرمز، خود تامین کننده یا واردکننده دست اول باشد و فروش لوبیا قرمز را با قیمت دست اول انجام دهد.

با این حال بازرگانی حبوبات الیزا با دارا بودن ویژگی های زیر همواره سعی دارد نیاز مصرف کنندگان خود را به بهترین شکل پاسخگو باشد.

 • داشتن تنوع بالایی از لوبیا قرمز در انواع ایرانی و خارجی
 • فروش لوبیا قرمز ایرانی (لوبیا قرمز خمین ، لوبیا قرمز شیراز) در انواع مختلف
 • واردات لوبیا قرمز خارجی: مانند لوبیا قرمز اتیوپی و لوبیا قرمز قرقیزستان.
 • در نظر گرفتن خدمات پس از فروش برای خریداران لوبیا قرمز
 • تحویل لوبیا قرمز در تمام شهرهای ایران
 • تحویل لوبیا قرمز در کمترین زمان
 • تامین این محصول در هر زمانی از سال

ضمن اینکه کارشناسان فرو این مجموعه به صورت رایگان به شما مشاوره های رایگان در زمینه فعالیت در بازار حبوبات را ارائه می دهند.

1 پاسخ

تعقیب

 1. […] به بازار خرید و فروش حبوبات مراجعه می ‌کنند و قصد خرید عمده لوبیا قرمز را دارند، مهمترین سوالی که برای آنها پیش می ‌آید این […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *