,

فروش عمده لوبیا چیتی چین

فروش لوبیا

لوبیا چیتی چین در چند نوع وارد بازار ایران می شود؟ چگونه می توان انواع این محصول خارجی را به شکل عمده و بطور مستقیم خرید و فروش کرد؟

لوبیا چیتی چینی یکی از انواع لوبیا چیتی وارداتی پرمصرف در کشور ماست که سالانه در حجم زیادی در بازار داخلی خرید و فروش می گردد. وارد کننده ها معمولا دو نوع سایز لوبیای چیتی چینی به ایران وارد می کنند، که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت. البته این دو نوع لوبیا به شکل بار کهنه و نو وارد می گردد که همین امر سبب تغییر قیمت آن نیز می شود. قیمت پخش لوبیا چیتی وراداتی به عوامل دیگری نیز وابسته است.

لوبیا چیتی چینی گرد سایز ۱۶۰-۱۵۰

لوبیا چیتی گرد چینی که دارای سایز ۱۶۰-۱۵۰ است نوع مرغوب لوبیا چین است که دارای کیفیت خوبی بوده و به شکل فله، بسته بندی و کنسروی به بازار عرضه می گردد. این لوبیا دارای قیمت بالاتری نسبت به نوع کشیده لوبیا چیتی چین است. و سالانه به ایران وارد می شود.

لوبیا چیتی چینی کشیده سایز ۲۰۰-۱۸۰

لوبیا چیتی کشیده چینی همانطور که از نام آن پیداست ظاهر کشیده تری (سایز ۲۰۰-۱۸۰) دارد و کیفیت آن نیز مناسب است. البته به مرغوبیت نوع گرد چیتی چین نمی باشد. به همین دلیل قیمت پایین تری نیز دارد. این لوبیا بیشتر به شکل فله به بازار عرضه می گردد.

اگر بتوان هر دو نوع لوبیا خارجی نام برده را از شرکت های وارد کننده که بطور عمده بار را وارد می کنند با قیمت پایه خریداری نمود، قطعا خرید مقرون به صرفه تری خواهد بود. بازرگانی الیزا عرضه کننده انواع لوبیا خارجی در سطح کشور است. عمده فروشان معمولا دنبال خرید مستقیم ازتجار و شرکت های وارد کننده هستند تا محصول را با قیمت پایین تری خرید کرده و به طبع با قیمت رقابتی بهتری نسبت به سایر همکاران خود بفروشند.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات الیزا
شماره موبایل: 09128799290
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: ElizaCompany11@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506
2 پاسخ
  • f.heidari گفته:

   سلام. بله لوبیا چیتی چین هم موجود هست.
   با مشاوران ما صحبت کنید راهنماییتون می کنن.
   ۰۹۱۲۸۷۹۹۲۹۰

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *