مرکز فروش عمده لپه تانزانیا

لپه تانزانیا (یا همان لپه برمه) که از نخود لپه تانزانیا تولید می شود، توسط مرکز فروش عمده لپه در سراسر کشور عرضه می شود. جهت دریافت قیمت لپه و یا خرید لپه تانزانیا (سایز ریز و متوسط) می توان همین حالا با مشاورین فروش در تماس بود.

آنچه در این مقاله می خوانید:

لپه تانزانیا چه نوع لپه ای است؟

a11 نخود لپه آفریقایی تانزانیا و برمه، پس از واردات به ایران، در کارخانه های لپه سازی آذرشهر تولید و در به بازارهای کشور عرضه می شود.

a11 در واقع لپه تانزانیا و لپه برمه یکی است. لپه تانزانیا دارای کیفیت مطلوبی بوده و با قیمت مناسبی که دارد، خریداران زیادی را به خود جذب کرده است.

a11 لپه برمه یا تانزانیا دارای دو سایز ریز و متوسط است. و همچون دیگر انواع لپه، قیمت سایز ریز آن بالاتر است.

لیست قیمت لپه

انواع لپه

وادرات انواع نخود لپه از کشورهای مختلف سبب شده تا این رقم پس از فرآوری شدن با نام همان مکان در بازار عرضه شود که همین امر به عنوان نشانی از کیفیت آنها به شمار می آید.
[/av_notification

قیمت لپه تانزانیا در بازار

a7 لپه تانزانیا جزو لپه قیمت مناسب در بازار است. در واقع لپه ایرانی و لپه اتیوپی دارای بالاترین قیمت در بازار است. بعد از آن لپه تانزانیا است. و در آخر نیز لپه استرالیا و لپه روسی قرار دارد.

a7 عرضه انواع لپه با توجه به سایز و کیفیت آن در بازار کشور صورت می گیرد. همین امر سبب تفاوت قیمتی میان آنها شده است. بطوریکه هر چه سایز لپه ریزتر باشد قیمت بالاتری نیز داراست.

کیفیت مناسبی که لپه تانزانیا نسبت به قیمت آن دارد، موجب خرید و فروش قابل توجه آن شده است.

قیمت فروش لپه

موارد مصرف لپه برمه

لپه ریز تانزانیا یا همان لپه ریز برمه گزینه مناسبی برای کارخانه های بسته بندی است. قیمت این لپه برای کارخانه های بسته بندی بسیار مناسب تر از لپه اتیوپی و ایرانی میفتد.

عمده فروشان و شرکت های پخش حبوبات نیز می توانند لپه ریز و متوسط برمه را به عنوان لپه ای باکیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه دارند.

خریداران لپه ریز و متوسط تانزانیا:

  • کارخانه های بسته بندی حبوبات
  • شرکت های پخش حبوبات
  • عمده فروشان حبوبات
  • خرده فروشان حبوبات

صادرات لپه

مرکز فروش عمده و مستقیم لپه تانزانیا، کارخانه های لپه سازی آذرشهر می باشد.

دریاقت قیمت و خرید لپه

قیمت انواع لپه با توجه به نوسانات بازار مدام در حال تغییر است. دسترسی به قیمت روز لپه و یا خرید سریع آن از مرکز فروش عمده آن (آذرشهر)، از طریق مشاورین سایت های اینترنتی امکان پذیر شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *