صادرات لوبیا سفید فاصولیا (ایرانی) به مرز عراق | قیمت دست اول

صادرات لوبیا سفید فاصولیا (ایرانی) معمولاً در کیسه های نارنجی رنگ ۲۵ کیلویی انجام می شود و بسیاری از خریداران عمده این محصول به دنبال قیمت دست اول در بازار فروش انواع لوبیا سفید به ویژه لوبیا سفید خمین هستند. قیمت خرید عمده این محصول در بازار عمده فروشی امروز چند است؟

فروش لوبیا سفید صادراتی

صادرات لوبیا سفید فاصولیا (ایرانی) به مرز عراق

زمانی که صحبت از صادرات به میان می‌آید یکی از سوالاتی که برای افراد مطرح می‌شود این است که محصول مورد نظر در کشور به اندازه ای هست که بدون ایجاد مشکل در داخل کشور بتوانیم محصولات مختلف را صادر کنیم.
لوبیا سفید از ارقام خاص لوبیا است که در ایران کم ترین میزان مصرف را دارد و به همین دلیل است که میزان بالای تولید لوبیا در ایران این امکان را فراهم می‌کند که به راحتی اقدام به صادرات لوبیا سفید فاصولیا شود.
در شهرهای مختلف ایران از جمله خمین و ازنا لوبیا سفید کشت می شود و به همین دلیل است که صادرات لوبیا سفید در طی سال های اخیر به صورت صعودی توسط تجار انجام شده است.

برای این که صادرات لوبیا سفید انجام گیرد باید شرایط مساعدی برای عرضه آن در بازار کشور مقصد ایجاد شود. بازار عراق بازاری پر مشتری برای لوبیا سفید یا همان فاصولیا عراقی است، پس تولیدکننده لوبیا سفید می تواند به راحتی محصول خود را جهت عرضه در بازار عراق آماده سازی کند.

صادرات لوبیا سفید ایرانی به عراق از طریق شهرهای مختلف امکان پذیر است البته این شهر ها غالبا شهرهای مرزی هستند تعدادی از این شهر ها که بهترین راه برای ارسال لوبیا سفید به عراق هستند، شهر های زیر می باشند:

 • مریوان
 • قصر شیرین
 • مهران
 • قصرشیرین
 • بستان
 • پیرانشهر
 • شلمچه

تحویل بار لوبیا سفید فاصولیا در نوع درجه یک و با کیفیت بالا در این شهرهای مرزی به راحتی قابل انجام است و سبب شده تا ارسال بار تسهیل گردد.

فروش لوبیا سفید صادراتی

صادرات لوبیا سفید خمین به عراق

کشور عراق کشوری تاریخی و دارای قدمت دیرینی است. در آشپزی سنتی این کشور از انواع لوبیا های متداول در بازار استفاده می شود، اما یکی از پرطرفدارترین نمونه لوبیا هایی در آشپزی عراقی مورد استفاده آشپزان قرار می گیرد، بدون تردید لوبیا سفید است.

مهم ترین غذایی که با استفاده از لوبیا سفید فاصولیا در کشورهای عربی طبخ می شود، غذای فاصولیا است. این غذا، خوراکی لذیذ و خوشمزه برای افراد با ذائقه های مختلف است که سبب شده تا در کشورهای دیگر نیز طبخ آن انجام گیرد. صادرات لوبیا سفید به عراق از کشورهای مختلف انجام می شود که یکی از مهمترین کشورهایی که محصولات آن در این کشور عرضه می‌شود، ایران است.

انواع لوبیا های تولید شده در ایران در کیفیت بالا برای عرضه در بازار عراق آماده می شوند، استقبال مشتریان از خرید لوبیا سفید درجه یک تولید شده در ایران نشان از آن دارد که کیفیت این محصول برای مشتری عراقی قابل قبول است.
قیمت لوبیا در بازار متفاوت است، بستگی دارد که لوبیا تولید کدام کشور و با چه کیفیتی وارد شده باشد.

اما می ‌توان گفت که لوبیا سفید ایران که در عراق عرضه می شود از جمله با کیفیت ترین نمونه های قابل عرضه در این کشور است که به عنوان لوبیا سفید خمین شناخته می شود.

بازار شهرهای مختلف عراق از جمله اربیل، سلیمانیه و بغداد مرکز مناسبی برای عرضه لوبیا سفید فاصولیا است

قیمت روز لوبیا سفید صادراتی

قیمت عمده لوبیا سفید در سال 1401

قاعدتا قیمت عمده لوبیا با قیمت خرد آن تفاوت قابل توجهی دارد. از آن سو لوبیا سفید بوجاری و دستچین نیز دارای اختلاف قیمت هستند.

لوبیا سفید بوجاری:  بار تمیز شده همراه کمی دانه شکسته و ضایعات.

لوبیا سفید دستچین:  لوبیا سفید کاملا تمیز و یکدست و مرغوب است. که قیمت بالاتری نیز دارد.

ضمن اینکه قیمت لوبیا سفید 1401با توجه به پارامترهای دیگری نیز تغییر می کند که در این میان امساله یا پارساله بودن محصول عامل مهمی خواهد بود.

هر چند که نوسانات بازار در سال جدید سبب شد تا قیمت لوبیا سفید سال 1401 با افزایش بالایی همراه باشد اما شما می توانید باکیفیت ترین لوبیا سفید صادراتی را تنها از ما در شرکت حبوبات الیزا بخواهید.

شرایط صادرات حبوبات به عراق

صادرات لوبیا سفید ایرانی

صادرات انواع محصولات بر اساس نیاز کشور وارد کننده و کافی بودن میزان تولیدات محصول در کشور مبدا است. فراهم بودن شرایط در هر دو کشور موجب می شود تا هر ساله صادرات انجام گیرد.

البته برخی از کشورها ممکن است تنها در برهه ای اقدام به واردات یک محصول خاص بکنند، که این برهه در ارتباط با کمبود آن محصول خاص در کشور می باشد، که دلایل متفاوتی ممکن است منجر به کمبود یک محصول در کشور شود و نیاز واردات آن را ایجاد کند.

کشور عراق به عنوان یکی از کشورهایی که نیاز به واردات انواع حبوبات دارد، در بازار شناخته می شود. هر ساله حجم معینی از انواع حبوبات به عراق وارد می شود، که تولیدات ایران سهم بالایی در این حوزه دارد.
در هر کشوری قوانین خاصی برای واردات و صادرات تبیین شده است که تنها در صورتی که آنها رعایت گردند، امکان فراهم می‌شود که صادرات بین دو کشور مبدا و مقصد انجام گیرد.

با توجه به روابط سیاسی نزدیک ایران و عراق شرایط مساعدی فراهم شده تا صادرات انواع محصولات به راحتی انجام گیرد. با استفاده از قوانین خاص صادرات این محصولات مختلف ازجمله حبوبات تسهیل شده است.

اطلاع از شرایط مورد نیاز برای صادرات انواع حبوبات به کشور عراق با مراجعه به ادارات مختلف که وظیفه ای مرتبط با امر صادرات دارند به دست می آید. باید گفت که بهترین شرایط برای صادرات انواع محصولات کشاورزی از جمله حبوباتی مثل لوبیا سفید فاصولیا بین دو کشور فراهم شده است.

قیمت عمده لوبیا سفید خمین درجه ۱

ثیمت لوبیا سفید درجه یک

لوبیا سفید از ارقامی است که صادرات آن در میان حبوبات به نسبت تولید آن در کشور بالا است. دلایل مختلفی وجود دارد که سبب شد تا تجار نسبت به صادرات انواع لوبیا سفید اقدام کنند که مهم ترین آن نیاز کشورهای منطقه به واردات این محصول است.
زمانی که مشتریان برای یک محصول در بازار حضور داشته باشند تجار تلاش می‌کنند تا با عرضه آن محصول سود بالایی را کسب کنند، به ویژه در حوزه حبوبات که تولید لوبیا سفید در ایران با توجه به میزان مصرف آن زیاد است، این امکان به راحتی فراهم شده تا لوبیای درجه یک به کشورهای منطقه صادر شود.

همسایه بودن ایران و عراق باعث شده تا بهترین شرایط برای صادرات لوبیا سفید به این کشور برای تجار فراهم شده باشد. اما اگر می خواهید بدانید قیمت خرید لوبیا سفید چند است باید گفت شرکت های فروش لوبیا سفید با ایجاد بسترهای مناسب برای خرید و فروش این محصول امکان خرید آن را با قیمت دست اول فراهم کرده اند.

این شرکت ها برای فروش لوبیا سفید عمده شرایطی را ایجاد می کنند تا قیمت لوبیا سفید درجه ۱ و درشت با نرخی بسیار مناسب و بدون واسطه به خریدار تحویل داده شود. بنابراین صادرکننده می تواند قیمت لوبیا سفید خمین و قیمت لوبیا سفید ازنا را که جزو بهترین نمونه های صادراتی در کشور هستند، با پایین ترین نرخ بازار از شرکت های معتبر و فعال در زمینه عرضه انواع حبوبات صادراتی دریافت نموده و به سود قابل توجهی نیز دست یابند.

بدون تردید برای خریداران نیز خرید به صورت مستقیم از شرکت های فروش بی واسطه حبوبات اهمیت دارد زیرا که این را تنها راه دستیابی به قیمت دست اول برای حبوبات مرغوب به ویژه لوبیا سفید فاصولیا درجه یک می دانند.

صادرات لوبیا سفید ایرانی به عراق

صادرات انواع لوبیا سفید به کشور عراق است وابسته به سفارشی که از سوی تجار عراقی دریافت میشود، انجام میگیرد. باتوجه به حجم تولید لوبیا سفید در ایران خریداران میتوانند نسبت به خرید این محصول در حجم مورد نظر خود اقدام کنند و از شرکتهای مرتبط با فروش حبوبات، لوبیا سفید فاصولیا را در تناژ مورد نیاز خود سفارش داده که این شرکت ها بار را در حجم ثبت شده به مشتری تحویل می دهند.

صادرات لوبیا سفید

در صادرات لوبیا سفید ایرانی به کشور عراق توجه به این است که بار ارسالی برای مشتری از میان برترین محصولات تولید شده در کشور انتخاب گردد، زیرا که کیفیت محصول تضمین کننده افزایش خرید و فروش بین دو کشور خواهد بود.
از سوی دیگر شرکتهای مختلف در ایران بستری را فراهم کرده اند که صادرات لوبیا سفید فاصولیا ایرانی تنها محدود به فروش فله آن در کشور عراق نباشد و بتوان این محصول را در حالت بسته بندی شده بدست مشتریان در کشور عراق رساند.

صادرات لوبیا سفید درجه یک که تولید شهرهای ازنا و خمین می باشد براحتی به کشور عراق قابل انجام می شوند و خریداران میتوانند از طریق هر کدام از استانهای مرزی ایران برای خرید اقدام کنند، زیرا که شرایط مناسب برای عرضه در آبادان، اهواز، کرمانشاه، ایلام، کردستان و غیره فراهم شده است.

تجار می توانند نسبت به خرید لوبیا سفید فاصولیا از این شهر ها بدون دردسر اقدام کنند و محصول با کیفیت بالا را با قیمت دست اول فروش به دست آورند.

 

خرید اینترنتی لوبیا سفید فله

لوبیا سفید فاصولیا یکی از چندین لوبیایی است که در ایران قابل کشت است. این لوبیا منبع غنی از انواع پروتئین ها است و به همین دلیل است که گنجاندن آن در در برنامه غذایی برای بدن بسیار مفید می باشد. تولید لوبیا سفید در ایران به حدی است که امکان فروش آن در بازارهای بین المللی از جمله بازار پرمشتری عراق را فراهم کرده است.

خرید اینترنتی لوبیا سفید

تا به حال به این فکر کرده اید که لوبیای مورد نیاز خود را با روش جدید و متفاوتی تهیه کنید؟ آیا به این فکر کرده اید که از خرید و فروش انواع لوبیا سفید با استفاده از راه های اینترنتی امکان پذیر است؟

اگر تا به حال راه خرید اینترنتی را استفاده نکرده اید به شما توصیه می شود که یکبار آن را امتحان کنید. فروش محصولات امروزه در اینترنت به صورت عمده انجام می گیرد و این امر سبب شده تا فروشنده و خریدار به دور از مشکلات موجود در بازار به همدیگر دست یابند و این به معنای خرید عمده لوبیای سفید با قیمت مناسب برای مشتری و افزایش گستره مشتریان برای فروشنده است.

فروشندگان لوبیا در شهرهای مختلف ایران از جمله تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد و تمامی شهرهایی که امکان فروش لوبیا سفید را دارند، به سوی فروش اینترنتی روی آورده‌اند. این نوع فروش محدود به فروش خرده و جرئی نیست بلکه خریداران عمده مدنظر این گروه از فروشندگان است.

ضمن اینکه خرید عمده لوبیا سفید صادراتی با روش اینترنتی می تواند به طور مستقیم از تولیدکننده و با نرخ واقعی صورت بگیرد. به همین دلیل امروزه افراد بسیاری برای خرید عمده لوبیا سفید درجه ۱ ایرانی به دنبال وبسایت های معتبری هستند که خود تولیدکننده این محصول بوده و آن را با کیفیت تضمین شده و نرخ کف بازار به مشتری ارائه بدهند.

بنابراین اگر شما نیز به دنبال خرید لوبیا سفید خمین به صورت بوجاری و دستچین با کیفیت عالی و قیمت رقابتی هستید می توانید از طریق وبسایت حبوبات الیزا اقدام نمایید.

تمامی خریدارانی که نیاز به لوبیای سفید فاصولیا دارند می‌توانند از این طریق اقدام کنند. به ویژه اگر صادرات لوبیا سفید مورد نظر خریدار باشد، این راه بهترین راه برای دسترسی به فروشنده معتبر اصلی لوبیا سفید در ایران به شمار می‌آید.

آخرین قیمت لوبیا سفید انلاین

اما علاوه بر امکان خرید اینترنتی حبوبات فله از جمله لوبیا سفید صادراتی، روش اینترنتی به راهکاری آسان تبدیل شده تا بتوانید از این طریق به جدیدترین قیمت لوبیا سفید در بازار امروز دست پیدا کنید. در این میان علاوه بر اینکه به راحتی می توانید قیمت روز لوبیا فاصولیا صادراتی را بدست بیاورید امکان مقایسه قیمت لوبیا سفید فله ای و عمده را در مراکز مختلف دارید و از این طریق می توانید بهترین قیمت لوبیا سفید به روز را جهت خرید این محصول انتخاب کنید.

برای استعلام قیمت لوبیا سفید امروز به روش آنلاین و تنها با چند کلیک ساده می توان اقدام کرد.

قیمت حبوبات و لوبیا سفید در عراق

شرایط سیاسی حاکم بر عراق باعث شده که بازار این کشور روزهای پر تلاطم باشد و انواع محصولات در این کشور باتوجه به موجود بودن یا نبودن و میزان عرضه آنها دارای قیمت متفاوت باشند. انواع حبوبات که به عنوان یک بخش مهم در لیست غذای مردم این کشور به حساب می آیند، در قیمتهای متفاوتی در بازارهای روز در شهرهای مختلف عراق خرید و فروش میشوند.

بسته به این که حبوبات در داخل خود کشور عراق وارد شده یا از مسیرهای وارداتی به بازار ای کشور راه یافته است، قیمت حبوبات در عراق متفاوت می باشد. بی‌تردید بازار عراق بازاری مناسب جهت عرضه تمامی محصولات کشاورزی و صنعتی تولید شده در ایران در حوزه مختلف است که بازاری گسترده و مناسب برای تجار ایرانی بشمار می آید.

یکی از بهترین فرصتهای که پیش روی تجار ایرانی قرار دارد توزیع و فروش لوبیا سفید فاصولیا در بازار عراق است. میزان مصرف لوبیا سفید در ایران حد پایینی قرار دارد پس به راحتی می توان بخش اعظم لوبیای تولید شده در ایران را به عراق صادر کرد.
مصرف لوبیا سفید در عراق به نسبت ایران بالا و استقبال از خرید آن بیشتر است، به همین دلیل است که تجار عراقی جهت تنظیم بازار عراق اقدام به واردات لوبیا سفید فاصولیا ایرانی می کنند.

از این رو به دست آوردن مناسب ترین قیمت لوبیا سفید در عراق اهمیت بسیاری برایشان دارد تا از این طریق بتوانند در میان دیگر رقبای خود قیمتی رقابتی و ارزان را ارائه داده و میزان فروش خود را در این بازار پر مشتری افزایش داده و از سود قابل توجهی نیز بهره ببرند.

محصولات تولید شده در ایران تاثیر بسزایی در کنترل قیمت خرید و فروش لوبیا سفید در بازار این کشور دارد. قیمت انواع حبوبات در بازار عراق تنها با واردات این محصولات قابل کنترل می باشد.

صادرات لوبیا سفید

صادرات حبوبات ایران به کشور عراق

تولید حبوبات (نخود، لوبیا، عدس، لپه و ماش) در ایران هر ساله در مقدار مطلوبی انجام می شود. صادرات حبوبات ایران به کشورهای خارجه به دلایل زیر انجام می گردد:

 • تولید مازاد حبوبات
 • وارد شدن سرمایه اقتصادی به کشور
 • سود بالاتر و فروش راحت تر بار صادراتی

صادرات حبوبات بسته بندی شده به عراق

بازار حبوبات در کشور عراق نیز همچون تمامی کشورهای دیگر به سمت خرید و فروش حبوبات به صورت بسته بندی در حالت خرده کشیده شده است. افتتاح فروشگاه های بزرگ و سختی فروش فله حبوبات در حالت خرده موجب شده تا در تمامی فروشگاه ها حبوبات در بسته بندی هایی در اندازه های مشخص عرضه شوند.

این شیوه فروش حبوبات برای خریداری اطمینان را به همراه دارد. این اطمینان به کیفیت و سلامت محصول ارتباط دارد، به دلیل اینکه در حالت بسته بندی شده حبوبات با آرم یک شرکت مشخص در بازار عرضه می شوند می توان از همان نام شرکت نسبت به کیفیت نوع محصولاتی که عرضه می کنند، اطلاع یافت.

بازار حبوبات در بخش بسته بندی شده نیز می تواند محلی مناسب برای عرضه حبوبات ایرانی باشد. شرکت های بسیاری در ایران اقدام به بسته بندی انواع حبوبات از جمله لوبیا سفید، نخود، عدس، لوبیا قرمز و غیره می کنند و این به معنای این است که توان کشور در حدی است که می تواند علاوه بر تامین بازار داخلی بخشی از تولیدات را به کشورهایی همچون عراق ارسال کند.

صادرات حبوبات بسته بندی

در این میان ما نیز به عنوان یکی از تولیدکنندگان انواع حبوبات بسته بندی، بهترین دانه های حبوبات خمین را با نام تجاری هومسا در مرغوب ترین بسته های سلفونی و در محیلی کاملا بهداشتی و مکانیزه تهیه نموده ایم و به طور مستقیم از کارخانه جهت فروش در بازارهای داخلی و صادرات لوبیا سفید به عراق عرضه می کنیم.

لوبیا سفید بسته بندی هومسا محصولی بی نظیر برای ورود به بازارهای عراق می باشد چرا که این محصول

 • درجه کیفی بالایی دارد.
 • کاملا تمیز شده و بدون ضایعات است.
 • پولیش شده و عاری از حشرات است.
 • از حبوبات امساله، تازه و دستچین تهیه شده است.
 • فاقد دانه های شکسته و کرم خورده می باشد.

بعلاوه اینکه قیمت لوبیا سفید بسته بندی هومسا بدون واسطه و کاملا رقابتی بوده و گزینه مناسبی برای صادرات خواهد بود.

صادرات انواع حبوبات بسته بندی شده به عراق به راحتی قابل انجام است زیرا که این محصولات در بسته بندی های متنوع آماده می‌شوند و به همین دلیل شرایط مساعد برای حمل آنها برای عرضه در بازار عراق ایجاد شده است و بسته بندی مناسب برای حبوبات مانع از این می شود که رطوبت و حشرات موذی به درون آن نفوذ کند.

فروش عمده لوبیا سفید صادراتی در شرکت الیزا

برای فعالیت بهتر در حوزه صادرات لوبیا سفید به عراق یا دیگر انواع حبوبات انتخاب بهترین مرکز فروش و پخش عمده لوبیا سفید تضمین کننده یک خرید خوب و شیرین برای خریدار لوبیا سفید ایرانی خواهد بود.

چرا که در واقع با خرید انواع لوبیا سفید صادراتی از یک مرکز عرضه کننده معتبر شما می توانید محصولی تضمین شده را با کیفیت درجه ۱ و قیمت دست اول تهیه کنید ضمن اینکه با فروش لوبیا سفید فله در عراق علاوه بر جلب رضایت صدرصدی مشتریان خود به دلیل کیفیت بالای محصول بتوانید نظر آن ها با قیمت مناسب آن نیز جلب نموده و سهم بیشتری از بازار خرید و فروش عمده لوبیا سفید را در این کشور به خود اختصاص بدهید.

فروش لوبیا سفید صادراتی

بنابراین اگر به دنبال معتبرترین مرکز فروش لوبیا سفید در تهران و بازار ایران هستید ما شرکت حبوبات الیزا را به شما پیشنهاد می دهیم چرا که این مجموعه علاوه بر فروش لوبیا سفید دستچین و بوجاری

 • قیمت عمده لوبیا سفید صادراتی را با نرخ ارزان ارائه می دهند.
 • به راحتی قیمت روز لوبیا سفید ایرانی را در اختیار شما قرار می دهند.
 • فروش لوبیا سفید خمین یا همان فاصولیا عراقی باکیفیت عالی انجام می دهند.
 • محصول درخواستی مشتری را در هر فصلی از سال تامین می کنند.
 • لوبیا سفید تازه را با کیسه دلخواه مشتری عرضه می کنند.

بنابراین تجار عزیز می توانند جهت صادرات لوبیا سفید این بار را با قیمت بدون واسطه خریداری نمایند.

صادرات لوبیا سفید
white beans min

کارگردان: فرود حیدری

امتیازدهی ویرایشگر:
5
6 پاسخ
  • f.heidari گفته:

   سلام
   با توجه به ممنوعیت هایی که وجود داره نه متاسفانه
   اما تامین نیاز صادراتی رو انجام میدیم.

   پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *