,

قیمت لپه در تبریز به صورت عمده

قیمت لپه

قیمت لپه در تبریز به صورت عمده به صورت های مختلفی می باشد و می توان در انواع دلخواه خود آن ها را سفارش داده و خریداری نمود و سود خوبی را برد.

فروش لپه درجه یک به صورت های مختلفی می باشد و می توان در انواع قیمت ها مختلفی مطابق با لیست قیمت لپه ارائه شده آن ها را خریداری نمود ، صادرات لپه درجه یک به صورت گسترده ای افزایش یافته است و می توان در انواع بسیار زیادی با قیمت بالاتری به فروش رساند و از این طریق می توان تجارت خوبی را راه اندازی کرد.

خواص مصرف لپه

مصرف لپه به صورت های متنوعی می باشد و می توان در انواع متفاوتی آن ها را در تهیه غذاها استفاده کرده و از فواید بسیاری که برای بدن دارد استفاده کرد.
لپه از گروه حبوبات یک گیاه دو لپه ای است و در خانواده نخود جای می گیرد می دانید که حبوبات ارزش غذایی بسیار بالایی دارند و مناسب ترین جایگزین برای گوشت هستند زیرا علاوه بر پروتئین مقداری نشاسته هم دارند بنابراین هم انرژی بدن را تامین می کنند و هم پروتئین مورد نیاز را به مصرف کننده می رسانند.

هر واحد غذایی لپه که حدود یک فنجان نپخته است و معادل یک واحد گوشت یعنی ۶۰ تا ۹۰ گرم وزن دارد بیشترین ارزش غذایی حبوبات به پروتئینشان باز می گرددو برای افرادی که دچار سوء تغذیه هستند ، کودک یا سالمندند یک انتخاب مناسب تلقی می شوند.

کسانی که گوشت نمی خورند بهتر است که این لپه را جایگزین گوشت کرده و ویتامین های بدن را تامین نمایند ، این ماده غذایی دارای ویتامین های بسیار زیادی می باشد ، جالب است بدانید که لپه از منابع گیاهی کلسیم نیز هست به طوری که با خوردن ۱۰۰ گرم از آن حداقل ۶۰ میلی گرم کلسیم تامین می شوداین مقدار جذب پایین تری دارد اما برای آنهایی که شیر و لبنیات نمی خورند یک عادت غذایی مناسب تلقی می شود.

خواص لپه به صورت زیادی می باشد و می توان برای تهیه بسیاری از غذاها از این محصول استفاده نموده و سود بالاتری را خواهد داشت.

خواص مصرف لپه

نحوه تولید لپه

فرآیند تهیه لپه از نخود در مراحل مختلفی صورت میگیرد و چگونگی آن به تجهیزات مراکز لپه کوبی بستگی دارد، نخود در خانواده حبوبات قرار دارد و دارای انواع و اندازه های مختلفی است که نوع بسیار مرغوب آن دانه درشت و یکدست است در نمونه های درشت که سایز ۷ تا ۱۰ دارند میتوان برای صادرات و بسته بندی از آن استفاده نمود اغلب نمونه های کرمانشاهی از این نخود هستند و قیمت بالایی را دارند.

نوع از نخود وجود دارد که دانه های بسیار ریزی دارد و رنگ پوستش هم تیره است و یا تقریبا سیاه است این نوع نخود چون در بازار مصرف چندانی ندارد برای تهیه لپه مورد استفاده قرار میگیرد البته نخود لپه میتواند از نوع روسی هم باشد به هر حال سایزی بیشتر از ۶ نخواهد داشت.

  • برای تهیه لپه ابتدا نخودها را خیس کرده و بعد از آن این نخودها وارد دستگاه لپه کوبی میشوند و میشکند که با این عمل ضربه هایی به نخود خیس خورده وارد میکنند و نخود از خط وسطش به دو نیم می شود.
  • در مرحله بعد پوشت نخود که در اثر ضربه از آن خارج شده است باید از بقیه محصول جدا شوند و این محصول در شرایط دمایی و رطوبی خاصی خشک می شوند و در نهایت تبدیل به محصول لپه می شوند البته عملیات بوجاری کردن را با دستگاه های خاص انجام می دهند و در عین حال خشک شدن هم باید در آفتاب انجام شود این ها نیاز به فضا دارد.

نحوه تولید لپه

تهیه لپه جهت صادرات

تهیه لپه به روش های مختلفی قابل انجام می باشد و می توان در انواع بسیار زیادی تولید نموده و به صورت گسترده ای به کشور های دیگر صادر نموده و از سود خوبی که دارد استفاده کرد.

لپه را جهت صادرات باید با کیفیت بالایی تولید نمایند تا به صورت گسترده ای بتوان آن را صادر کرد و به اقتصاد کشور کمک شایانی را کرد ، لپه را به صورت گسترده ای به کشور های دیگر صادر می نمایند و به صورت گسترده ای می توان تولید نموده و صادر کرد.

لپه را در انواع بسیار متنوعی تولید می نمایند که می توان با کیفیت بالاو قیمت مناسبی صادر نموده و از سود خوبی که برای کشور دارد استفاده کرد.
انواع لپه ایرانی محصول فراوری شده از نخود لپه ایرانی و لپه خرجی محصول فراوری شده از نخود لپه خارجی هر دو در کارخانه های لپه سازی آذرشهر تبریز تولید می شود ، سال های طولانی است که کشور های غربی و دیگر کشور های همسایه ایران طالب لپه تولید شده در ایران هستند.
لپه ها در انواع مختلفی تولید می گردند و می توان آن ها را با کیفیت بالا و با کیفیت متوسط و با کیفیت ضعیف صادر نمود و باعث رونق اقتصادی کشور شد.

جهت صادرات لپه بهتر است با مشاورین ارتباط با مرکز ارتباط برقرار نموده و به صورت زیادی لپه را صادر نموده و باعث سود انبوهی شد.

تهیه لپه جهت صادرات

توزیع عمده لپه در کشور

امروزه پخش عمده لپه در کشور افزایش چشمگیری را پیدا کرده است ، پخش عمده لپه در تابستان کشور آغاز شده و این پخش به صورت چند ماهی ادامه پیدا خواهد کرد.

لپه ایران معروف ترین رقم در بین گونه های این خانواده میباشد بدین دلیل دارای پخش بیشتری در سطح کشور بوده و مشتریان میتوانند براحتی به آن دسترسی پیدا کرده و آنها را خریداری نمایند و از این طریق میتوان تولید بیشتری را داشته داشت.

ایران یکی از بهترین کشورها برای تولید لپه در جهان است و می توان به صورت زیادی آنها را تولید نموده و از کیفیت مناسب و طعم خوبی که دارد استفاده کرد، توزیع عمده این محصول به روشهای مختلفی انجام میگیرد و میتوان از طریق سایت اینترنتی معرفی شده انواع لپه را در همه شهرهای کشور توزیع کرده و باعث تولید بیشتر لپه شد.

مرکز پخش عمده لپه آذرشهر نسبت به چندین سال پیش اقدامات ویژه ای در زمینه توزیع محصولات خود اتخاذ نموده و همواره محصولاتی باکیفیت های متفاوتی را به تمام نقاط کشور عرضه مینماید.

لپه از جمله حبوباتی است که بازار حبوبات ایران نیاز شدیدی به آن دارد لذا تامین این محصولات در داخل کشور راه را برای عرضه و توزیع آن به سراسر کشور سهولت میبخشد، این مجموعه با در اختیار داشتن حجم بالایی از نخود استرالیایی و ایرانی در طول سال به عنوان بزرگترین تولید کننده لپه در کشور شناخته شده و همواره به عنوان مرکزی هست که تعداد بالایی از پخش کنندگان داخلی لپه را تامین مینماید.

توزیع عمده لپه در کشور

 

قیمت لپه آذرشهر

قیمت لپه همین امروز در شهر تولید آن یعنی کارخانه های لپه سازی آذرشهر تبریز چه مقدار می باشد؟ انواع مختلف لپه، مانند لپه ایرانی، لپه اتیوپی، لپه تانزانیا و لپه استرالیا در مرکز های فروش اصلی حبوبات مانند تهران دارای چه نرخ فروشی می باشد؟ تفاوت نرخ انواع لپه زرد موجود در بازار در چه چیزی است؟

انواع مختلف لپه زرد در کارخانه های لپه سازی آذرشهر فرآوری می شود. و پس از فرآوری در کیفیت های مختلف به بازار حبوبات عرضه می گردد.

قیمت لپه آذرشهر که در جدول زیر آمده است به موارد زیر بستگی دارد:

لیست قیمت ها و کیفیت لپه

لپه ها با توجه به نوع تولید و کیفیت و اندازه های مختلفی که دارند در انواع قیمت های متنوعی به بازار روز عرضه می گردند و می توان متناسب با نوع نیاز خود آن ها را خریداری نموده و استفاده کرد.
شرکت تولید کننده با ارائه نمودن لیست قیمت ها و کیفیت لپه ها به مشتریان این اجازه را می دهد که بتوانند متناسب با سلیقه خود و پول خود آن ها را خریداری نمایند.

هر چه قیمت این محصول مناسب تر باشد دارای خرید و فروش بیشتری خواهد بود ، کیفیت لپه هر چه بالاتر باشد دارای قیمت خرید بالاتری خواهد بود و می توان از طعم خوب و پخت سریع و مناسبی که دارد استفاده نمود.

قیمت ها و کیفیت لپه ها متنوع می باشد و متناسب با نوع کشت و تولید آن متغیر می باشد ،قیمت لپه ها از سوی خود شرکت تولید کننده تعیین می گردد و قابل خریداری می باشد که مشتریان می توانند به راحتی قیمت آن ها را استعلام نموده و به صورت عمده و خریداری نمایند.

فروش لپه ها با توجه به لیست قیمتی که ارائه می گردد به فروش می رسد و می توان با بهترین کیفیت در سراسر ایران به صورت عمده و خرده توزیع نمود ، آذرشهر که بزرگترین تولید کننده لپه می باشد می توان از این شهر به صورت مستقیم خریداری نموده و از قیمت مناسبی که دارد استفاده نمود.

قیمت لپه کیلویی

قیمت لپه با توجه به نوع تولید و کیفیت آن در انواع متنوعی می باشد و مشتریان می توانند با قیمت مد نظر خود آن ها را خریداری نمایند.
کیفیت لپه تولید شده با قیمت آن رابطه مستقیمی داشته ومی توان در انواع مورد نظر خود سفارش داده و خریداری نمود ، لپه کیلویی در بازار روز خرید و فروش بسیار زیادی را دارد و همه مردم می توانند متناسب با نیاز خود به صورت چند کیلو خریداری نمایند.

با توجه به قیمت روز بازار که دارای نوسانتی می باشد قیمت لپه نیز مانند سایر محصولات در انواع متنوعی می باشد و هر روز دارای قیمت های متفاوتی بوده و کاهش یا افزایش می یابد.
قیمت لپه از سوی خود شرکت تولید کننده تعیین می گردد و مشتریان می توانند با قیمت تعیین شده آن را با اطمینان بالا از قیمت مناسب آن تهیه کنند.

قیمت کیلویی لپه در سایت معتبر معرفی شده نیز موجود می باشد که می توانید با مراجعه به سایت و استعلام قیمت لپه از قیمت روز آن با خبر شده و به صورت عمده و خرده خریداری نمایید.
در نوع خرده فروشی لپه را به صورت کیلویی خریداری نموده و حتی می توان به صورت یک کیلویی یا دو کیلویی نیز خریداری نمود.

قیمت این محصولات در لیست جدول هایی که در مراکز معتبر پخش آن موجود می باشد قابل مشاهده بوده و یا در سایت در جدول های مناسبی ارائه می گردد.

لپه ایرانی و خارجی

به طور کلی لپه ایرانی به عنوان لپه درجه یک و مرغوب قیمت بالاتری نسبت به سایر لپه ها دارد. و بعد به ترتیب لپه خارجی اتیوپی، لپه استرالیا و لپه تانزانیا.

قیمت لپه

لپه سورت و درهم

لپه از شکستن نخود تولید می گردد. به این لپه، لپه درهم می گویند. اگر دانه های ریز و درشت لپه توسط دستگاه از یکدیگر جدا گردد، به آن لپه سورت می گویند که قیمت بالاتری نیز دارد.

لپه ریز و درشت

لپه ریز خوش پخت تر و گران تر از لپه دیرپز درشت است.

خرید خرد و عمده لپه

قاعدتا خرید لپه فله در حجم عمده قیمت بالاتری از خرید لپه خرد دارد.

خرید مستقیم و غیرمستقیم لپه

خرید لپه ممتاز و یا درجه دو، با قیمت روز از کارخانه های آذرشهر تبریز و یا نمایندگی های آن در تهران بزرگ قیمت ارزان تری داراست.

مرکز حاضر فروش عمده لپه اذرشهر در سراسر کشور را عهده دار است.

خرید اینترنتی لپه تبریز

لپه تبریز دارای شهرت بالایی می باشد زیرا دارای کیفیت مناسبی بوده و طعم بسیار خوبی را دارد ، خرید اینترنتی لپه تبریز به صورت های مختلفی قابل انجام می باشد و می توان در اندازه مورد نیاز خود آن را سفارش داده و خریداری کرد ، خرید اینترنتی لپه به این دلیل انجام گرفته است که مشتریان بتوانند با خیال راحت تری از هر کجای کشور و به اندازه مورد نیاز خود آن را سفارش داده و خریداری کرد.

خرید اینترنتی لپه تبریز موجب شده است که مشتریان به راحتی خریداری نموده و رضایت بالایی را از این خرید و فروش داشته باشند ، خرید اینترنتی لپه تبریز در انواع بسته بندی های مختلفی ارائه می گردد و شما می توانید به راحتی در انواع متنوعی با قیمت های متفاوتی سفارش داده و خریداری نمایید.

اگر لپه را از طریق اینترنت به صورت عمده خریداری نمایید می توانید از تخفیف بالایی که دارد استفاده نموده و تجارت خوبی را راه اندازی کرد.
شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های معتبر لپه مورد نظر را تهیه کنید ولی با خرید لپه به صورت اینترنتی می توانید به سهولت و به صورت انبوهی این محصول را خریداری کنید.

لپه ها به صورت پاک شده در سایت معتبر معرفی شده موجود می باشند و دیگر نیازی به پاک کردن آن ها توسط مشتریان نمی باشد به همین دلیل دارای خرید و فروش بسیار زیادی می باشد.

خرید اینترنتی لپه تبریز

فروش عمده و خرد لپه

فروش عمده و خرده لپه امروزه به صورت زیادی قابل انجام بوده زیرا دارای طعم بهتری نسبت به سایر حبوبات می باشد و می توان آن را با کیفیت بالایی خریداری نموده و از سود مناسبی که دارد در خرید لپه ها استفاده کرده و تجارت خوبی را از این طریق راه اندازی نمود.
مشتریان می توانند با مراجعه به مراکز خرید و فروش معتبر معرفی شده آن را به صورت انبوهی و با کیفیت بالایی خریداری نموده و استفاده نمایند.

خرید لپه بهتر است که به صورت عمده انجام گرفته و دارای تخفیف بیشتری خواهد بود که می توان به کشور های دیگر نیز صادر نمود.

فروش عمده و خرده لپه موجب شده است که افراد زیادی این محصول را خریداری نموده و استفاده کنند ، مشتریان می توانند متناسب با نوع بودجه خود لپه مورد نظر را به صورت دلخواه خریداری نمایند و یا می توانند به صورت عمده آن را خریداری کرده و سپس در بازار روز با نرخ بیشتری به فروش برسانند و یا به کشور های دیگر صادر نمایند.

فروش عمده این محصول توسط افراد انتخاب شده از سوی خود شرکت انجام می گیرد و مشتریان از این کار رضایت بالایی را دارند.

به دلیل استفاده زیادی که لپه دارد و محبوبیت بالای را در آشپزی کردن دارد دارای خرید و فروش بیشتری می باشد و به همین دلیل رونق تولید ان در کشور ایران به صورت چشم گیری افزایش یافته است.

فروش عمده و خرد لپه

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فاطمه کریمی
شماره موبایل: 09128799290
شماره ثابت: 25917680-021
فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: elizacompany11@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید