,

قیمت نخود عمده کرمانشاه در بازار داخلی

شناخت نخود دو خان کرمانشاه

قیمت نخود عمده کرمانشاه و نخود خارجی بسته به نوع آن مختلف خواهد بود. نخود در انواع مختلف در استان کرمانشاه تولید شده و راهی بازار داخلی و صادراتی می شود. قیمت عمده انواع نخود (قیمت نخود امروز) را می توان از طریق جدول زیر جویا شد.

مراکز اینترنتی کنار دیگر مراکز، نخود ایرانی و خارجی را در اختیار عمده فروشان، خرده فروشان، تجار و شرکت های بازرگانی قرار می دهند. اما نخود کرمانشاه شامل چه انواعی است؟ و قیمت عرضه انواع مختلف نخود در بازار چه مقدار است؟

نخود در استان کرمانشاه به عنوان مهد تولید نخود ایران، تولید شده و در کل کشور مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول به عنوان پادشاه حبوبات ایران به دلیل کیفیت و قیمت مناسب همواره مورد استقبال بازار داخلی و صادراتی است. نخود ایرانی عرضه شده در بازار تنها در سایز و تمیز بودن متفاوت هستند. در ادامه به انواع نخود و قیمت نخود عمده اشاره خواهیم داشت.

قیمت نخود عمدهنخود ریز مناسب فلافل

یکی از فست فودهای مورد استقبال در کل ایران فلافل است. نخود ریز یا به اصلاح نخود فلافلی برای این غذا مناسب است. چرا که سایز نخود در زمان چرخ اهمیتی نداشته و آسان تر نیز چرخ می شود. نخود فلافل ایرانی با سایز ۵ و ۶ زیاد تمیز نبوده و معمولا نیاز به پاک شدن دارد. قیمت عمده نخود فلافلی نسبت به سایر نخودها پایین تر است.

بنابراین ویژگی بارز نخود فلافلی موارد زیر است:

  • سایز ریز
  • قیمت ارزان

قیمت نخود عمدهنخود درشت آبگوشتی یا سه خان

یکی از انواع دیگر نخود پرمصرف در بازار نخود آبگوشتی است. این نخود درشت به نخود سه خان با سایز ۷، ۸ و ۹ نیز معروف است. سایز مناسب نخود سه خان، آن را برای فروش فله و بسته بندی مناسب کرده است. نخود آبگوشتی به شکل پاک شده راهی بازار می گردد. نخود سه خان خصوصیات زیر را داراست:

  • سایز متوسط رو به درشت
  • قیمت به نسبت بالا

قیمت نخود عمدهنخود درشت دو خان

نخود دوخان با سایز ۸ و ۹ کمی درشت تر از نخود سه خان است و به دلیل سایز و تمیز بودن در فروش نخود اعلا مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت نخود عمده نسبت به بقیه نخودها بالاتر است.

  • اعلاترین و بهترین نوع نخود
  • قیمت بالا

مرکز خرید نخودقیمت نخود عمده در بازار

قیمت نخود فله بر حسب سایز و میزان تمیر بودن آن است. به این صورت که هر چه سایز نخود افزایش یابد قیمت آن نیز بیشتر است. بنابراین نخود فلافلی کمترین قیمت و نخود دوخان بیشترین قیمت را داراست.

در صورت تمایل به دریافت قیمت نخود امروز می توان به طور آنلاین با کارشناسان ارتباط گرفت.

قیمت عمده حبوباتفروش اینترنتی نخود کرمانشاه

یکی از روش هایی که از طریق آن عمده فروشان، خرده فروشان، تجار و شرکت های بازرگانی موجود در بازار داخلی و صادراتی می توانند در راحت ترین و سریع ترین زمان خرید نخود خود را انجام دهند، خرید اینترنتی است. مراکز اینترنتی به دلیل دست اول بودن و عرضه بدون واسطه، انواع نخود عمده کرمانشاه و انواع نخود خارجی را در کم ترین قیمت به فروش می رسانند.

می توان در مقاله بازار فروش نخود و برترین روش عرضه، روش های عرضه این محصول را مورد مطالعه قرار داد.

منبع: حبوبات ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
فاطمه کریمی
شماره موبایل: 09128799290
شماره ثابت: 25917680-021
فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: elizacompany11@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید